Stomatologia estetyczna w Koninie - korony porcelanowe Dental Care

Stomatologia estetyczna w skórcie to korekta kształtu, koloru i ustawienia zębów w łuku zębowym by uzyskać piękny uśmiech. Dzięki stomatologii estetycznej można uzyskać piękny wygląd zębów, które mają ogromny wpływ na nasz ogólny wizerunek. Specjalistyczne zabiegi, wykonywane przy użyciu nowoczesnych technologii, pomagają poprawić wygląd zębów, dokonać korekcji ich kształtu i koloru. Dental Care to stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna w Koninie. Zakres oferowanych przez nas usług to między innymi zabiegi wchodzące w skład stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów lub korekcja ich kształtu poprzez zastosowanie licówek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Leczenie zachowawcze w stomatologi estetycznej

Celem leczenia zachowawczego jest usunięcie ubytków próchnicowego i nie próchnicowego pochodzenia. Ubytki nie próchnicowego pochodzenia to:

  • licówki porcelanowe
  • korony porcelanowe
  • wybielanie zębów
Korony porcelanowe do uzupełnienia ubytków
Stomatologia estetyczna - korekcja kształtu zęba przy użyciu korony porcelanowej

Wybielanie zębów

Piękny uśmiech to zęby zdrowe, białe, ustawione prosto w pełnych łukach zębowych. Uzyskanie takiego efektu wymaga wykorzystania najnowocześniejszych metod leczniczych z różnych dziedzin stomatologii oraz pełnego zaangażowania i współpracy pacjenta i lekarza. Wybielanie zębów jest obecnie bardzo rozpowszechnione w kosmetyce dentystycznej. Proces wybielania jest najbardziej skuteczny przy naturaknie ciemnych zębach z występuącymi przebarwieniami. Zdecydowanie ciemniejsze przebarwienia spowodowane np. stosowaniem antybiotyków wymagają indywidualnego dłuższego czasu leczenia. Stopień uzyskanej bieli będzie zróżnicowany u pacjentów w zależności od budowy samego zęba i pochodzenia zastanych zmian barwy.

Ułamany ząb przed rekonstrukcją

Ząb po zabiegu rekonstrukcji stomatologii estetycznej

Zadbaj o piękny uśmiech!

Dental Care – stomatologia estetyczna w Koninie to miejsce, w którym wykorzystane zostają różne dziedziny stomatologii oraz szeroka wiedza i umiejętności naszego wykwalifikowanego personelu. Efektem tego są doskonałe rezultaty i pełne zadowolenie naszych pacjentów. Estetyka uzupełnień i niewielka inwazyjność przeprowadzanych zabiegów sprawiają, że poprawa wyglądu uzębienia staje się szybkim i niewywołującym negatywnych skutków procesem. Zadbaj o piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie każdego dnia!