Implanty zębowe - estetyka uzupełnień w Koninie

Braki w uzębieniu zawsze wiążą się z dyskomfortem. To niekorzystna sytuacja, która nie tylko jest nieestetyczna, ale również ma spory wpływ na spożywanie i przeżuwanie pokarmów. Dlatego tak ważną rzeczą jest szybkie uzupełnienie braków. Jeszcze do niedawna sytuację tę najczęściej rozwiązywano za pomocą protez, jednak posuwająca się naprzód technologia pozwala nam dziś oferować znacznie wygodniejsze i trwalsze rozwiązanie, jakim są implanty. Pozwalają one na pełne i nieodczuwalne dla pacjenta uzupełnienie braku uzębienia. Gabinet stomatologiczny Dental Care w Koninie oferuje profesjonalne usługi w zakresie wstawiania implantów.

Dla kogo są przeznaczone implanty

Implanty zębowe z tytanową śrubą
Implanty bazują na tytanowej śrubie zastępująca korzeń zęba, doskonałe rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy pomimo braków zębowych, chcą mieć komfortowe uzupełnienie rezygnując ze szlifowania zębów. W przypadku całkowitego bezzębia metoda implantacji daje możliwości podparcia protezie ruchomej zwiększając stabilizację protezy i komfort użytkowania.

Specjalistyczna implantologia

Wprowadzamy implanty renomowanej szwedzkiej firmy Nobel Biocare i amerykańskiej Implacor oraz implanty firmy MIS

Profesjonalnie wykonany zabieg implantowania pozwala cieszyć się niezwykłym komfortem, który nie jest w stanie zapewnić żadna proteza. Odpowiednio stworzona korona przymocowana do implantu-korzenia sprawia wrażenie zwykłego i naturalnego zęba. W niepamięć znika dyskomfort odczuwany przy odklejających się lub ciągle przesuwających protezach. W celu zdobycia szerszej wiedzy na temat implantów skonsultuj się z naszym gabinetem stomatologicznym w Koninie.

Schemat wdrożenia implantu

Wkręcanie implantu zębowego Wprowadzenie implantu korzenia zębowego Specjalistyczna implantologia w gabinecie Dental Care Konin